Reference: prodej pozemku

Reference: prodej pozemku

Zde je moje zkušenost se „Snadnými realitami“ Ing.Horáčkové :

Byla to jenom pouhá náhoda, když jsem ten den kráčel po Kounicově ulici a do oka mi padl název této realitní kanceláře (RK). Jak se později ukázalo, náhoda to byla po čertech šťastná! Pohrával jsem si v té době lehce s myšlenkou prodeje pozemku, který jsme s manželkou vlastnili ale nikterak nevyužívali a tak mě napadlo vejít dovnitř, tak trochu je tam vyzpovídat a pozeptat se, proč právě u nich jsou reality (tedy vše co se kolem nich děje při prodeji nebo koupi) „snažší“ než v jiných RK. A měl jsem znovu štěstí. Přítomna totiž byla nejen asistentka-zaměstnankyně, ale i sama majitelka, dobrá duše a nezdolná hybná síla této RK, tedy Ing. Alena Horáčková.

A právě ona mi s profesionální grácií vysvětlila nejen ten již zmíněný dotaz, ale i řadu dalších, navíc zcela přirozeným a i laikovi srozumitelným způsobem. Už po tomto prvém rozhovoru jsem odcházel s pocitem, že jsem narazil na člověka nejen důvěryhodného, ale na člověka, kterému není zatěžko namáhat svůj mozek nad běžný rámec a nacházet nové, pro klienty nesporně vstřícnější a zajímavější možnosti! Že její nepřehlédnutelný zápal pro věc není hraný, nýbrž opravdový, jsme si ověřili mnohokrát v průběhu několika málo následných měsíců, kdy naše spolupráce probíhala až do úspěšného završení a k naší stoprocentní spokojenosti.

Jsem naprosto přesvědčen o tom, že mezi ostatními RK by se jen velmi těžko hledala taková, která by dokázala se „Snadnými reality“ držet krok. A to nemluvím jenom o odbornosti, profesionalitě, vstřícnosti, ochotě a pod. Mluvím i o tom, že ing. Horáčková bez mrknutí oka udělá pro klienta mnohé i nad rámec smlouvy, v našem případě zcela zdarma a navíc z vlastní iniciativy! A to je v dnešní době jev, který lze beze studu označit slovem    n e v í d a n ý  . Nepřímým dokladem je i nově fungující jakási nadstavba této RK v podobě   p o r a d n y   pro klienty a občany na ul. Nové Sady (www.obcanskarealitniporadna.cz), kam se mohou lidé obracet nejen s ryze realitními, ale i jinými (vesměs finančními) záležitostmi příbuzného charakteru. Ing. Horáčková pracuje se svými spolupracovníky i na tom, aby za pomoci sponzorů byly tyto služby finančně dostupné (příp. i zcela zdarma!) i těm lidem, kteří by si je běžně dovolit nemohli. Tady už je na místě toliko uznání a obdiv!

A co říci na závěr? Paradoxně to, že jsem tak trochu nepotěšen z toho, že náš případ už skončil. Ono totiž pro každého normálního chlapa je jednání s ženou, která je nejen současně inteligentní i příjemná, ale ke všemu ještě i opravdu hezká, takovou tou třešničkou na dortě, které se jen velmi nerad vzdává!

A ještě malá poznámka : Protože bych nerad někoho zmátl na počátku zmíněnou Kounicovou ulicí, podotýkám, že v mezidobí došlo k přesunu této RK na lukrativnější adresu do areálu známého IBC na ul. Příkop (okamžitá dostupnost v přízemí, hned vedle vjezdu do dvora).

O.H.

No Comments

Post a Comment

eleven + four =